Wygrana w derbach!

Starmieszczanka Stare Miasto - Złotsan Kuryłówka 5:0

Skład: J. Bigas, P. Niemczyk ( K.Marcinowski) , M.Jędrzejowski (C), K.Gęślak, D.Duda, R.Waśkiewicz, K.Kostek, K.Kalemba, M.Podobiński, (R.Tryczyński )M.Madej, (P.Olechowski) B.Mitrowski.

W dniu dzisiejszym został rozegrany mecz pomiędzy Staromieszczanką Stare Miasto a Złotsnem Kuryłówka.

Od początku spotkania mecz został zdominowany przez druzynę gospodarzy, czego efektem była bramka w 15 minucie Marcina Madeja.

22 minuta to wybicie piłki z "piątki" Mateusza Jędrzejowskiego, Bartosz Mitrowski przejmuje piłke i zdobywa bramke na 2:0. Takim wynikiem zakończyła się 1 połowa meczu.

Początek drugiej połowy meczu nasi zawodnicy przespali, ale zdobyta bramka przez Kamila Kostka w 54 minucie po asyście Krystiana Kalemby dała nam prowadzenie 3:0

74 minuta to bramka z poza pola karnego Krystiana Kalemby i prowadzenie 4:0

80 minuta- po zamieszaniu w polu karnym Patryk Olechowski zdobywa piątą bramke dla Stromieszczanki.